Naqif Həmzəyev Yeni Gəncə yaşayış massivində seçicilərlə görüşüb – YENİLƏNİB - FOTO
Bu il sentyabrın 1-də VII çağırış növbədənkənar parlament seçkiləri ilə əlaqədar 38 saylı Gəncə birinci seçki dairəsi üzrə deputatlığa namizədliyi irəli sürülmüş Naqif Həmzəyev təbliğat-təşviqat kampaniyası çərçivəsində seçicilərlə görüşlərini davam etdirir.
Rakus.az xəbər verir ki, Naqif Həmzəyev Yeni Gəncə yaşayış massivində seçicilərlə görüş keçirib.
Xatırladaq ki, 2024-cü il sentyabrın 1-də Azərbaycan Respublıkası Milli Məclisinin VII çağırış deputatlarının seçilməsi üçün növbədənkənar parlament seçkiləri keçiriləcək. Majoritar seçki sistemi ilə keçirilən seçkilərdə Azərbaycan Milli Məclisinin 125 deputatının seçilməsi nəzərdə tutulub.
11:34
Rakus.az xəbər verir ki, Naqif Həmzəyev 38 saylı Gəncə birinci Dairə Seçki Komissiyası (DSK) üzrə məntəqələrdə müşahidə aparacaq YAP Gəncə şəhər təşkilatının üzvləri ilə görüşüb.
Yeni Azərbaycan Partiyası tərəfindən 38 saylı Gəncə birinci seçki dairəsi üzrə deputatlığa namizədliyi irəli sürülmüş Naqif Həmzəyevin avqustun 26-da seçicilərlə növbəti görüşünü keçirib.
O, görüşdə seçicilərlə seçki platforması barədə məlumat verib, seçicilərə göstərdikləri xoş, səmimi münasibətə görə minnətdarlığını bildirib.
Seçicilər görüşdən məmnuniyyət duyduqlarını və səsvermə zamanı sevdikləri namizədə yekdilliklə səs verəcəklərini söyləyiblər.